Bedrijven organiseren samen event om jongeren te interesseren voor techniek

In Noord Limburg slaan bedrijven de handen ineen om jongeren te interesseren voor de techniek. Op verschillende dagen in maart, april en mei openen ze hun deuren voor de jongeren en hun ouders. De bedrijven volgen hiermee het voorbeeld van ondernemers in de regio Deurne en Eindhoven. Daar is techniek inmiddels ‘hip and happening’.

Elk bedrijf organiseert op een van de dagen een rondleiding en allerlei leuke doe-activiteiten. Zo kunnen jongeren bijvoorbeeld meewerken aan een racewagen, telefoonhouder of andere leuke gadget. Door de krachten te bundelen ontstaat een langdurig event over meerdere dagen, een breder zicht op de mogelijkheden in de techniek en grotere (media)aandacht. En daarmee grotere kans op instroom van jongeren.

Klik hier om te zien op welke dagen je bij welk techniekbedrijf terecht kunt.

Aanmelden kan hier 

Poster: https://brainportindustriescollege.nl/media/1574/tech-event-2020-regio-techniek-aan-de-maas-a4_poster.pdf

Nieuws & tips Doe hier je voordeel mee

Ontdek je kansen in de techniek

Ontdek je kansen in de techniek

Zij-instroomsessies 2023

Lees meer

Vacature: arbeidsmarktcoach Techniekcoalitie Limburg

Vacature: arbeidsmarktcoach Techniekcoalitie Limburg

In Limburg zijn we voor Techniekcoalitie Limburg op zoek naar één of twee arbeidsmarktcoaches die ons arbeidsmobiliteitsteam ondersteunt/ondersteunen voor in totaal 4 dagen per week.

Lees meer

Nieuwe online module lasrobot

Nieuwe online module lasrobot

Stel, je overweegt als bedrijf om te automatiseren door een lasrobot aan te schaffen. Maar, is het eigenlijk wel verantwoord en haalbaar? ‘Automatisering’ of ‘robotisering’ maakten voor veel vakmensen geen deel uit van hun opleiding. De nieuwe online module ‘aanschaf van een lasrobot’ geeft jou, als werkende, hele praktische handvaten die je helpen in dit belangrijke beslissingsproces.

Lees meer
Maak gebruik van onze oplossingen
voor jouw toekomst

Neem contact op

  1. 0486 – 47 77 81
  2. info@techniekcoalitielimburg.nl
  3. Kranenhofscheweg 1
    5364 NP Escharen
    (Postadres)
  4. Volg ons op social media:

Blijf op de hoogte

Elk twee maanden versturen we een nieuwsbrief met daarin onze tips voor ondernemers, praktijkverhalen en relevante informatie over onze ondersteuning. Wilt u ook op de hoogte blijven van ons aanbod en advies? Meld u zich dan hier aan voor de nieuwsbrief.

adres download mail telefoon voucher-ik-ben-ondernemer-in-de-techniek voucher-ik-ben-praktijkopleider-in-de-techniek voucher-ik-werk-in-de-techniek voucher-ik-wil-techniekopleider-worden voucher-ik-zoek-werk-in-de-techniek kennis-bijspijkeren levenlang-leren loopbaanbegeleiding opleiding-hybride praktijkopleider stroomlijnen-processen veranderplan zij-instroom branches opleidingsniveau overige regio uren