Volop interesse voor traject Hybride Techniek Opleiders

Op 30 januari 2020 hebben 14 lerende professionals de informatie avond bezocht over het traject Hybride Techniekopleiders Limburg bij Gilde opleidingen in Roermond. In een korte inleiding gaf Directeur techniek en logistiek Tjeu van de Laar van Gilde Opleidingen aan waarom dit traject zo belangrijk is. Het is belangrijk dat vakmensen uit de praktijk en het technisch onderwijs elkaar versterken. Door van elkaar te leren wordt zowel het onderwijs als het praktijkleren verbeterd en kunnen we het technisch onderwijs in de regio versterken.

Daarna gingen de aanwezigen in groepen in gesprek om te kunnen bepalen of het traject past bij de persoonlijke ambities van de lerende professionals.

Het traject Hybride Techniekopleiders is bedoeld voor vakmensen uit de praktijk die zichzelf willen verbeteren in het praktisch les geven en opleiden van collega’s, leerlingen en volwassenen die verder willen leren. Dat kan zowel binnen het bedrijf waar de lerende professional werkzaam is, als in gastcolleges in het onderwijs. Ook is het mogelijk om als techniekambassadeur inspirerende bijeenkomsten te organiseren voor jongeren en zij-instromers om technische beroepen in een goed daglicht te zetten. Het traject leidt op tot het pedagogisch didactisch diploma.

Interesse?

Heb jij interesse om een hybride techniekopleider te worden? Of wil je meer informatie over het concept? Ga naar de pagina: ik wil hybride techniekopleider worden, en kijk of het iets voor jou is.

Nieuws & tips Doe hier je voordeel mee

Ontdek je kansen in de techniek

Ontdek je kansen in de techniek

Zij-instroomsessies 2023

Lees meer

Vacature: arbeidsmarktcoach Techniekcoalitie Limburg

Vacature: arbeidsmarktcoach Techniekcoalitie Limburg

In Limburg zijn we voor Techniekcoalitie Limburg op zoek naar één of twee arbeidsmarktcoaches die ons arbeidsmobiliteitsteam ondersteunt/ondersteunen voor in totaal 4 dagen per week.

Lees meer

Nieuwe online module lasrobot

Nieuwe online module lasrobot

Stel, je overweegt als bedrijf om te automatiseren door een lasrobot aan te schaffen. Maar, is het eigenlijk wel verantwoord en haalbaar? ‘Automatisering’ of ‘robotisering’ maakten voor veel vakmensen geen deel uit van hun opleiding. De nieuwe online module ‘aanschaf van een lasrobot’ geeft jou, als werkende, hele praktische handvaten die je helpen in dit belangrijke beslissingsproces.

Lees meer
Maak gebruik van onze oplossingen
voor jouw toekomst

Neem contact op

  1. 0486 – 47 77 81
  2. info@techniekcoalitielimburg.nl
  3. Kranenhofscheweg 1
    5364 NP Escharen
    (Postadres)
  4. Volg ons op social media:

Blijf op de hoogte

Elk twee maanden versturen we een nieuwsbrief met daarin onze tips voor ondernemers, praktijkverhalen en relevante informatie over onze ondersteuning. Wilt u ook op de hoogte blijven van ons aanbod en advies? Meld u zich dan hier aan voor de nieuwsbrief.

adres download mail telefoon voucher-ik-ben-ondernemer-in-de-techniek voucher-ik-ben-praktijkopleider-in-de-techniek voucher-ik-werk-in-de-techniek voucher-ik-wil-techniekopleider-worden voucher-ik-zoek-werk-in-de-techniek kennis-bijspijkeren levenlang-leren loopbaanbegeleiding opleiding-hybride praktijkopleider stroomlijnen-processen veranderplan zij-instroom branches opleidingsniveau overige regio uren